Par mani

Pēteris Caune, 34 gadi. Dzīvoju, strādāju un atpūšos Rīgā, Latvijā. Precējies.

Politika nepatīk, no reliģijas lietām izvairos. Dikti patīk braukt ar riteni. Vēl patīk visādas ķimerēšanās. Par dzīvē svarīgākajām lietām uzskatu draudzības, prieka brīžus.

Dažas mīļas filmas: Across the Universe, Amores Perros, City of God, Lost in Translation, My Neighbour Totoro, Angel-A. Tā vispār vislabāk patīk tās saldās, sirsnīgās filmas, jo tā ikdienā pietrūkst.

Daži mīļi mūziķi: Radiohead, Muse, The Chemical Brothers, Damien Rice.

Epasts ir cuu508 iekš to gmail. Mobīlais arī ir, to var palūrēt manā Facebook profilā. Skype vārds: cu_508.

Mācījos Burtnieku Vidusskolā, Valmieras Ģimnāzijā, Latvijas Universitātē. Tagad neko nemācos. Tik druscīt lasu grāmatas, tech blogus un mācos darot.

Programmēju tīmekļa un mobilās aplikācijas.

Projekti

healthchecks.io screenshot healthchecks.io. Meklēju servisu, kurš man atsūtītu vēstulīti, kad serverim rezerves kopiju taisīšana salūzt, vai iknedēļas epastu izsūtīšana salūzt, un tamlīdzīgi. Eksistējošie servisi šķita pārcenoti šādam vienkāršam darbiņam, un tā blīkš-blākš radās šis, un pirmkodu arī var dabūt.
Snappy Ever After logo Snappy Ever After. Es piedalos stārtapā! Kā tāds universālais kareivis kodēju Django, čubinu klienta puses HTML/CSS/JS un būvēju Android aplikāciju. Ir interesanti!
SWH spēlēto dziesmu statistika Radio SWH spēlēto dziesmu statistika. Izmantojot Radio SWH laipni piedāvāto 50 pēdējo dziesmu sarakstu, tiek uzkrāta un dažādos griezumos attēlota informācija par Radio SWH spēlētajām dziesmām. Viena no noderīgajām iespējām ir pēdējo spēlēto dziesmu saraksts WML formātā – ja ir telefons ar piekļuvi WAP, tīkla pārklājums – viegli noskaidrot šobrīd SWH atskaņoto dziesmu. Populārākās dziesmas tiek publicētas cibā